BABY KOMFORT

Príjemný detský matrac z peny KOMFORT s vysokou hustotou, tvrdosťou prispôsobený váhe dieťaťa. Penové jadro je v ochrannej bavlnenej textílii, ktorá v prípade prania poťahu poslúži ako dočasná ochrana jadra. Tento detský matrac dodávame oproti štandardnej ponuke poťahov aj v špeciálnom poťahu Supra, ktorý je možné prať na 90°C. Povrch tohto poťahu tvorí látka zo 100%-nej bavlny prešitá na dutom vlákne, ktoré je vhodné pre alergikov.

Zloženie matraca od vrchnej vrstvy po spodnú:

Pružná polyuretánová pena s vysokou hustotou až 30,35 a 40 kg/m3. Vďaka vysokej hustote poskytuje táto pena dobrý komfort pri ležaní, je elastická a nedeformuje sa, má dobrú tvarovú pamäť. Vyrába sa modernou technológiou bez použitia freónov. Dodávateľ Eurofoam (Rakúsko) a British Vita (Anglicko).

Každý matrac so snímateľným poťahom by mal mať jadro chránené v ochrannej textílii, ktorá musí byť elastická, aby umožnila vyniknúť vlastnostiam všetkých materiálov, ktoré boli použité na výrobu jadra. Textília chráni matracové jadro pred poškodením, a tak zabraňuje predčasnému opotrebovaniu, alebo poškodeniu matraca, čo významne predlžuje jeho životnosť. Navyše zadržiava vlhkosť, ktorá tak nepreniká do samotného jadra matraca, a tým zabraňuje vzniku vlhkého prostredia, ktoré je živnou pôdou pre vznik mikroorganizmov a baktérií. Všetky matrace SEGUM majú jadro v ochrannej elastickej textílii.

Chcem sa informovať

    Informácie