Spoločnosť ATVYN, s.r.o., vznikla v roku 1999 za účelom navrhovania a realizácie interiérov. Celkový výrobný sortiment zahŕňa sériovo vyrábaný bytový a kancelársky nábytok ako aj výrobu atypického nábytku. Výrobu a montáž nábytku realizuje kvalifikovaný personál s dlhoročnou praxou vo výrobe, pomocou kvalitnej CNC technológie.

Výroba atypického nábytku, ako sú kuchynské linky, vstavané skrine či rôzny bytový nábytok predchádza vizualizácia v 3D, v ktorom sa zlaďujú požiadavky zákazníka o peknom bývaní s možnosťou technickej realizácie. Za týmto účelom spoločnosť ATVYN, s.r.o. zriadila interiérové štúdio priamo v stredisku výroby, a to v Košiciach.

Prečo si vybrať nás?

Pomáhame našim zákazníkom správne sa rozhodnúť. Dlhoročné skúsenosti a profesionálny prístup.

  • dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby nábytku
  • kvalita práce a materiálov pre Vašu spokojnosť

zákaznícky prístup – je našim potešením splniť Vaše požiadavky

Spoločnosť DRE

Spoločnosť DRE patrí medzi lídrov vo výrobe interiérových dverí v Európe od roku 1991. Ako držiteľ certifikátu ISO 9001 zaručuje vysokú kvalitu zameraný na detail. DRE ponúka najväčší výber dekorov a krídel z ktorého uspokoja aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Spoločnosť CENTURION

Ak hľadáte dokonalý pomer kvality a ceny, tak Centurion je tu pre Vás. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a od vtedy sa neustále rozvíja. Hlavnými prednosťami sú bezpochyby rýchle dodacie doby a originálne prevedenie povrchovej úpravy krídel