EGGER

Firma EGGER je od roku 1961 sústavne rastúci a celosvetovo pôsobiaci rodinný podnik so sídlom v St. Johann in Tirol (AT). Vyrába a dodáva do Európy vrátane Ruska a Turecka. Mimo Európu je spoločnosť EGGER činná na strategických exportných trhoch, resp. spolupracuje so strategickými zákazníkmi. Pod zastrešujúcou značkou EGGER združujeme obsiahle spektrum výrobkov pre výrobu nábytku a výstavbu interiérov, konstrukčné drevostavby, ako aj pre podlahy. Podlahové krytiny od společnosti EGGER Vás presvedčia svojou vysokou kvalitou zpracovaním a zodpovedajúcim designom. Sme vedúcou európskou značkou pre drevené podlahy v oblastiach laminátových, korkových a designových podláh.

Laminátové podlahy EGGER

Vzhľad, ktorý presvedčí – Spoločnosť EGGER vsádza pri opracovaní laminátových povrchov na moderné technológie spracovania. Preto pôsobia lamináty EGGER obzvlášť autenticky –či už sa jedná o neobvyklý vzhľad keramickej dlažby pre zaujímavé kamenné dekory, kartáčované štruktúry palubiek alebo o matné povrchy. Zrovnajte spolu povrchy aj s ich vlastnosťami a využite kvalitu spoločnosti EGGER. Formáty laminátov EGGER – klasické alebo moderné? – Rozličné formáty palubiek dodajú Vašim priestorom špecifický nádych. Moderné sú extra dlhé a široké palúbky, alebo vidiecky štýl je jeden z aktuálnych trendov v zariadení. Lamináty vo vzhľade dreva alebo dlaždic je len ťažko rozoznať od originálu a ponúkajú praktické výhody. Laminát EGGER s technológiou aqua+ pre vlhké miestnosti – Laminátové podlahy od společnosti EGGER s označením aqua+ sú na základe vysoko kvalitného spracovania a životnosti optimálne pre kuchyne, kúpelne, rovnako ako pre vstupné oblasti a chodby. Podlaha je hygienicky čistá, pomocou parného čističa je možné podlahu jednoducho vyčistiť a nič nenapúči. Lamináty EGGER s technologiou aqua+ sú odolné voči vlhkosti a dajú sa položit plávajúcim spôsobom. V prípade súkromného používánia platí na produkty celoživotná záruka.

 • Odolný s trvalou hodnotou
 • Perfektný vzhľad a skvelý pocit na dotyk
 • Obzvlášť odolný
 • Optimálny pomer ceny a výkonu
 • S technológiou aqua+ vhodný tiež do vlhkých miestností
 • Veľký výber dekorov

Podlahy EGGER CORK+

Tichá, Teplá, Ekologická

Teplá vďaka korku – Vzduchové bunky korku akumulujú teplo a lákajú k chodeniu naboso. Podlaha EGGER Cork+ je so svojím designom a vlastnosťami ideálnou podlahovou krytinou pre všetky životné situácie.

Tichá vďaka korku – Druhá, spodná korková vrstva zabezpečuje izoláciu proti kročajovému hluku a zlepšuje vlastnosti položenej podlahy. Preto je korková podlaha EGGER neporaziteľne komfortná.

Ekologická – Podlahová krytina EGGER Cork+ neobsahuje PVC. Bola ocenená pečaťou kvality “Modrý anjel“. Drevo pochádza z lesov s certifikáciou PEFC a šetrí tak životné prostredie. Cork+ sa stará o rovnováhu vo všetkých miestnostiach.

 • Na pocit teplá, mäkká a  tichá
 • viac ako len korok
 • Obzvlášť ekologická
 • Vždy moderná

EGGER Design+:

ultra moderná, ultra robustná, ultra variabilná – Na rozdiel od klasických laminátových podláh sú moderné podlahy EGGER Design+ robustnejšie, odolnejšie proti vlhkosti a flexibilnejšie použiteľné.Investujte do modernej podlahy EGGER Design+ a tešte sa z jej predností. Len 5 milimetrov hrubé palubky sú z prírodných drevných vlákien a vďaka povrchu TPU sú ako vodeodolné, tak elastické, bez zápachu a pohodlné. Robustné podlahy sa perfektne hodia pre silno namáhané priestory v komerčnej ako aj v súkromnej oblasti. Pri použití máte na výber: môžete podlahu pokladať plávajúcim spôsobom alebo lepiť celoplošne.

 • Kompaktná, komfortná a jednoduchá na údržbu
 • Ultra robustná a odolná voči mikro škrábancom
 • Trvale krásna vďaka regeneračným schopnostiam povrchu
 • Flexibilne použiteľná v súkromnej a komerčnej oblasti

Na prírodnej báze dreva a 100% bez PVC

LAMINÁTOVÉ PODLAHY / CLASSEN

CLASSEN je jedným zo svetoznámych lídrov na trhu laminátových podláh. Classen centrála sa nachádza v meste Kaisersesch, na križovatke, ktorá spája hlavné priemyselné miesta Nemecka. Výrobný závod leží v Nemecku(Kaisersesch a Baruth). Svojim zákazníkom chce zaručiť kompletný, atraktívny a široký sortiment. Laminátové podlahy Classen spájajú v sebe prírodný vzhľad a vysokú odolnosť. Široký výber ponúkaných dekorov, rozdielne povrchy a najvyššia kvalita  umožňuje vytvoriť  interiér presne podľa Vašich predstáv . Dodajú interiéru príjemný vzhľad s jedinečným charakterom. Laminátová podlaha CLASSEN, elegantná a trvalá podlaha,uznávaná a oceňovaná užívateľmi v rôznych krajinách. Nemecká klasika za rozumnú cenu. Laminátová plávajúca podlaha CLASSEN svojim vzhľadom poteší všetkých zákazníkov, ktorí ocenia rôznorodosť ponúkaných kolekcií. Vďaka inováciám sa Classen teší veľkej obľube po celom svete. System EasyConnect ( spôsob montáže bez lepenia s patentovaným kĺbovým spojom )  umožňuje veľmi ľahkú a rýchlu pokládku. Špeciálna kombinácia vosku ISOWAXX prepožičiava podlahám Classen optimálnu ochranu proti zo zhora prenikajúcej vlhkosti. Podlahy spĺňajú požiadavky Európskej normy EN 13329 a sú testované v systéme RAL.

Podlahy majú antibakteriálnu povrchovú úpravu. Tento povrch je trvácny a nestráca účinnosť. Vďaka tejto vlastnosti je podlaha ideálna pre využitie pre zdravotné a sociálne účely.

Laminátové podlahy Classen Vám prinesú dlhodobú spokojnosť.