K 330/2
K 2/3
K 330/3
F 730/4

Bezpečnostné dvere SHERLOCK?

Spoločnosť SHERLOCK je popredným výrobcom bezpečnostných dverí, bezpečnostných zárubní, dodávateľom kvalitných trezorov, systému hlavného a generálneho kľúča. Spoločnosť SHERLOCK ročne zabezpečuje desaťtisíce bytov a domov.Bezpečnostné dvere a zárubne SHERLOCK® majú dlhoročnú históriu. S ich výrobou sa začalo už v roku 1988 a o 4 roky neskôr sa značka SHERLOCK® stala registrovanou ochrannou známkou, ktorá je dnes symbolom kvalitného výrobcu špičkových bezpečnostných dverí na Slovensku, v Čechách, na Morave, v Maďarsku a v Rakúsku. Bezpečnostné dvere a zárubne SHERLOCK® teraz kúpite aj v predajni DREWUD v Prievidza.

Spoločnosť SHERLOCK dodáva a montuje systémy hlavného a generálneho kľúča, ktoré umožňujú jedným bezpečnostným kľúčom uzamknúť ľubovoľný počet dverí a zároveň dávajú možnosť určiť a kontrolovať osoby, ktoré môžu do jednotlivých objektov a miestností vstupovať.

Dvere SHERLOCK® a trezory sú certifikované podľa Európskych noriem a Národným bezpečnostným úradom SR.

Spoločnosť SHERLOCK poskytuje bezplatné poradenstvo a konzultačná činnosť v oblasti bezpečnostných dverí, bezpečnostných zárubní, trezorov, systému hlavného a generálneho kľúča, vypracovanie komplexnej cenovej ponuky, spolupráca priamo na mieste realizácie stavby a to od zamerania stavebných otvorov cez dodávku a montáž až po odovzdanie hotovej zákazky. Bezpečnostné dvere SHERLOCK® sú Vám teraz k dispozícií v predajni DREWUD v Prievidza.

Spoločnosť SHERLOCK aj prostredníctvom DREWUD Prievidza poskytuje špecializované konštrukčné riešenia pre stavebný sektor (napr. použitie stavebnej prahovej spojky), univerzálnu zárubňu umožňujúca dodatočné objednanie dverí vo vyššom modelovom rade, zabezpečenie kompletného záručného a pozáručného servisu, množstvo iných doplnkových služieb. Spoločnosť SHERLOCK má vlastné vývojové oddelenie, ktoré umožňuje pružne reagovať na vaše individuálne požiadavky.