ATVYN
Spoločnosť ATVYN, s.r.o. vznikla v roku 1999 a v súčasnosti je najväčším slovenským výrobcom interiérových dverí a zárubní, vyrábaných na kvalitnej CNC technológii. Výrobu realizuje výrobný tím s dlhoročnou praxou vo výrobe na zákazku podľa jestvujúcich stavebných otvorov zákazníka. Celkový výrobný sortiment tvorí 23 modelových rád, 84 tvarových prevedení v 29 laminovaných povrchoch od rakúskych producentov laminátov firiem Egger a Kaindl. Tieto firmy stanovujú svetové trendy v bytovom dizajne, a preto je ponuka dekorov pravidelne aktualizovaná.
V ponuke sú zahrnuté všetky druhy otvárania dverí – otočné falcové a bezfalcové, posuvné pred stenu a do púzdra, kyvné a lomené dvere.

DRE
Výrobca DRE má dlhoročnú tradíciu, ktorú si každoročne vylepšuje aj novou a modernejšou technológiou výroby. Na výber sú viaceré typy konštrukcií a to buď rámové, panelové či sklenené. V ponuke sú zahrnuté povrchové úpravy: vysoký lesk, extrémny mat, striekané, drevená dyha, laminát CPL, laminofólia, 3D laminofólia, fólia.