Kuchyňa Akrylát Lesk biela VII

Pracovná doska: Ceramic antracitový
Korpus: Biela svetlá Dub Halifax prírodný
Dvierka: Akrylát Laser Edge

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO:

Zákazky realizujeme na mieru a ku každej pristupujeme individuálne podľa požiadaviek našich zákazníkov. V ponuke máme neobmedzené možnosti kuchynskej skladby a viac ako 200 rôznych dekorov. Výroba spočíva z najkvalitnejších materiálov o čom svedčí aj doživotná záruka na vnútorné vybavenie a 5 ročná záruka na kuchynskú linku. Používame najmodernejšie výrobné technológie na domácom trhu, ktoré v spojení s kvalitou prevedenia zaručujú dlhú životnosť.

Vybrané dekory Ceramic antracitový a Halifax prírodný spolu vytvárajú kontrast, ktorý vytvára spoločný dizajnový celok celého interiéru. Súčasne dokonale harmonizuje s bielym akrylátom vo vysokom lesku. Táto súhra materiálov pôsobí luxusne a výborne sa udržiava.

Riešenie kuchynského ostrovčeka je dômyselne vyladené do posledných detailov. Nika v ostrovčeku pôsobí vzdušne a vytvára premyslenú nadväznosť na barový pult.

LASER EDGE:

Odolnosť a dlhovekosť je rovnako dôležitá ako celkový dizajn linky, a preto neštandardným procesom lepenia hrán predlžujeme životnosť kuchyne o desiatky rokov.

Chcem sa informovať