Kuchyňa Akrylát Matt čierna

Pracovná doska: Ceramic hrdzavý
Korpus: Antracit
Dvierka: Akrylát Matt – Čierna, Staré drevo

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO:
Zákazky realizujeme na mieru a ku každej pristupujeme individuálne podľa požiadaviek našich zákazníkov. V ponuke máme neobmedzené možnosti kuchynskej skladby a viac ako 200 rôznych dekorov. Výroba spočíva z najkvalitnejších materiálov o čom svedčí aj doživotná záruka na vnútorné vybavenie a 5 ročná záruka na kuchynskú linku. Používame najmodernejšie výrobné technológie na domácom trhu, ktoré v spojení s kvalitou prevedenia zaručujú dlhú životnosť.

Matná čierna v prevedení akryl dominuje celej kuchynskej linke pričom vzájomná súhra vybraných materiálov s povrchovou úpravou textúry dreva a hrdze pridáva kuchyni dramatický a osobitý štýl. Vďaka tomu pôsobí celý dizajn veľmi moderne a elegantne.

LASER EDGE:
Odolnosť a dlhovekosť je rovnako dôležitá ako celkový dizajn linky, a preto neštandardným procesom lepenia hrán predlžujeme životnosť kuchyne o desiatky rokov. Oveľa vyššiu odolnosť voči teplote, vlhkosti alebo tekutinám. Super odolný povrch voči mechanickému poškodeniu, UV žiareniu a čistiacim prostriedkom.

ALL IN ONE:
Zladenie každej časti Vášho interiéru s dokonalou koncepciou a farebným prevedením, ktoré efektívne a funkčne vytvorí moderné bývanie.

Chcem sa informovať