Kuchyňa Evermatt kamenná sivá

Pracovná doska: Granit Karnak hnedý
Korpus: Kamenná sivá
Dvierka: Evermatt – Kamenná sivá Evermatt – Biela svetlá
Dekor: Dub Gladstone tabak

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO:

Zákazky realizujeme na mieru a ku každej pristupujeme individuálne podľa požiadaviek našich zákazníkov. V ponuke máme neobmedzené možnosti kuchynskej skladby a viac ako 200 rôznych dekorov. Výroba spočíva z najkvalitnejších materiálov o čom svedčí aj doživotná záruka na vnútorné vybavenie a 5 ročná záruka na kuchynskú linku. Používame najmodernejšie výrobné technológie na domácom trhu, ktoré v spojení s kvalitou prevedenia zaručujú dlhú životnosť.

Kuchynská linka na ktorú je plynule napojená obývacia časť interiéru. Trendy akcent je použitý v ostrovčeku formou niky z kovových profilov. Jednotný dizajn umocňuje regálová policová zostava a vytvára jej konštrukciou a materiálovým prevedením návrhu industriálny ráz. Kovový prvok je v opakovanosti použitý aj na konferenčnom stolíku, ktorý bol navrhnutý na mieru a vizuálne priestor doplňuje.

SMARTCUBE:

Obľúbeným a hlavne veľmi dizajnovým prvkom v interiéroch sú kovové prvky. Vizuálne dotvárajú priestor a dávajú mu nádych industriálneho štýlu. Kovové profily sú v troch farebných prevedeniach a to: biela, čierna, sivá. Tento systém je variabilný a dá sa s ním dobre manipulovať. Zjednocuje celý interiér a odľahčuje priestor.

ALL IN ONE:

Zladenie každej časti Vášho interiéru s dokonalou koncepciou a farebným prevedením, ktoré efektívne a funkčne vytvorí moderné bývanie.

EVERMATT:

Výhodou transparentného polyuretánového laku s obsahom 30 % nanočastíc striebra je vyššia odolnosť oproti bežnému lakovanému prevedeniu. Je odolný voči poškrabaniu a odtlačkom prstov. Vďaka nadčasovej technológií tak kuchynská linka nepodlieha opotrebovaniu a jej povrchy sú odolné a nestrácajú na kvalite ani po rokoch.

Chcem sa informovať