Kuchyňa Provence krémová

Pracovná doska: Čierna
Korpus: Biela
Dvierka: Evermatt – krémová

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO:
Zákazky realizujeme na mieru a ku každej pristupujeme individuálne podľa požiadaviek našich zákazníkov. V ponuke máme neobmedzené možnosti kuchynskej skladby a viac ako 200 rôznych dekorov. Výroba spočíva z najkvalitnejších materiálov o čom svedčí aj doživotná záruka na vnútorné vybavenie a 5 ročná záruka na kuchynskú linku. Používame najmodernejšie výrobné technológie na domácom trhu, ktoré v spojení s kvalitou prevedenia zaručujú dlhú životnosť.

Farebne sa kuchynská linka nesie v kontrastných tónoch čiernej a krémovej farby s ktorými dokonale harmonizuje drevený dekor Dub Gladstone tabakový. Tento vintage dizajn sprevádza povrchová úprava dvierok s NaNo technológiou laku Evermatt.

EVERMATT:
Výhodou transparentného polyuretánového laku s obsahom 30 % nanočastíc striebra je vyššia odolnosť oproti bežnému lakovanému prevedeniu. Je odolný voči poškrabaniu a odtlačkom prstov. Vďaka nadčasovej technológií tak kuchynská linka nepodlieha opotrebovaniu a jej povrchy sú odolné a nestrácajú na kvalite ani po rokoch.

Chcem sa informovať