Kuchyňa Akrylát Lesk béžová III

 

Pracovná doska – Dub Halifax Cognac / 
Korpus – Alabaster/Dub Halifax Cognac / 
Dvierka – Dub Halifax Cognac Akrylát Laser Edge – Béžová /

 

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO:

Zákazky realizujeme na mieru a ku každej pristupujeme individuálne podľa požiadaviek našich zákazníkov. V ponuke máme neobmedzené možnosti kuchynskej skladby a viac ako 200 rôznych dekorov. Výroba spočíva z najkvalitnejších materiálov o čom svedčí aj doživotná záruka na vnútorné vybavenie a 5 ročná záruka na kuchynskú linku. Používame najmodernejšie výrobné technológie na domácom trhu, ktoré v spojení s kvalitou prevedenia zaručujú dlhú životnosť.

 

Jednoduché a čisté tvary, ktoré pôsobia útulne vhodne zvoleným drevodekorom – Dub Halifax Cognac, ktorý výborne dopĺňa biely akrylát, ktorý je v leskom prevedení a vytvára jednotný a dominantný celok. Jeho elegantný lesk pôsobí luxusne. Toto riešenie je zaujímavé dizajnom jedálenského stola ktorý kompozične nadväzuje na kuchynskú linku a vnáša do interiéru moderné línie a funkčný dizajn.

 

LASER EDGE:

Odolnosť a dlhovekosť je rovnako dôležitá ako celkový dizajn linky, a preto neštandardným procesom lepenia hrán predlžujeme životnosť kuchyne o desiatky rokov.