Kuchyňa Evermatt šedá

 

Pracovná doska – Dub Gladstone pieskový / 
Korpus – Sivá Svetlá sivá / 
Dvierka – Evermatt – svetlá sivá Evermatt – prachová sivá /

 

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO:

Zákazky realizujeme na mieru a ku každej pristupujeme individuálne podľa požiadaviek našich zákazníkov. V ponuke máme neobmedzené možnosti kuchynskej skladby a viac ako 200 rôznych dekorov. Výroba spočíva z najkvalitnejších materiálov o čom svedčí aj doživotná záruka na vnútorné vybavenie a 5 ročná záruka na kuchynskú linku. Používame najmodernejšie výrobné technológie na domácom trhu, ktoré v spojení s kvalitou prevedenia zaručujú dlhú životnosť.

 

Farebne sa kuchynská linka nesie v jemných tónoch šedej a krémovej farby s ktorými dokonale harmonizuje drevený dekor Dub Gladstone pieskový. Tento vintage dizajn sprevádza povrchová úprava dvierok s NaNo technológiou laku Evermatt.

 

EVERMATT:

Výhodou transparentného polyuretánového laku s obsahom 30 % nanočastíc striebra je vyššia odolnosť oproti bežnému lakovanému prevedeniu. Je odolný voči poškrabaniu a odtlačkom prstov. Vďaka nadčasovej technológií tak kuchynská linka nepodlieha opotrebovaniu a jej povrchy sú odolné a nestrácajú na kvalite ani po rokoch.