Laminátové podlahy EGGER

Firma Egger je od roku 1961 sústavne rastúci a celosvetovo pôsobiaci rodinný podnik so sídlom v St. Johann in Tirol. Patrí medzi vedúcich dodávateľov vysokokvalitných podláh v Európe. Vzhľad, ktorý presvedčí – Spoločnosť Egger vsádza pri opracovaní laminátových povrchov na moderné technológie spracovania. Preto pôsobia lamináty EGGER obzvlášť autenticky.
Laminátová podlaha EGGER vám bude vytvárať príjemné prostredie a prinášať radosť vo vašej domácnosti. Okrem toho, že majú pekný vzhľad a trendový dizajn, vďaka patentovanému klikovému spoju je jej inštalácia veľmi ľahká.

Laminátové podlahy CLASSEN

Classen je jedným zo svetoznámych lídrov na trhu laminátových podláh. Výrobný závod leží v Nemecku. Svojím zákazníkom chce zaručiť kompletný, atraktívny a široký sortiment. Laminátové podlahy Classen spájajú v sebe prírodný vzhľad a vysokú odolnosť. Široký výber ponúkaných dekorov, rozdielne povrchy a najvyššia kvalita umožňuje vytvoriť interiér presne podľa Vašich predstáv. Interiéru dodajú príjemný vzhľad s jedinečným charakterom. Laminátová podlaha Classen, elegantná a trvalá podlaha, uznávaná a oceňovaná užívateľmi v rôznych krajinách. Nemecká kvalita za rozumnú cenu. Podlahy majú antibakteriálnu povrchovú úpravu a spĺňajú požiadavky Európskej normy EN 13329 a sú testované v systéme RAL.

Laminátové podlahy VILLEROY & BOCH

Viac ako 265 rokov, Villeroy & Boch produkty inšpirovali ľudí k dekorácii ich domácností podľa svojho vlastného vkusu. Vydaním jedinečnej škály podlahoých produktov vstupuje teraz Villeroy & Boch do novej ríše. Ponuka zahŕňa tak prirodzene vyzerajúce dekory, ako aj mestské dizajny. Zákazníci, ktorí majú vedomosť o štýle a dizajne a ktorí trvajú na top kvalite, budú Villeroy & Boch podlahy jednoducho milovať.