BIT

Bultex Nanotech® vyššej tuhosti, MemoryFoam, SMARTP! K, výška ± 28 cm

ZLOŽENIE

1. Vrchná elastická textília poťahu s vysokou priedušnosťou.

2. Prešívaný poťah Progression Fiber®: poťah zložený z dvoch  materiálov: veľmi mäkkej  studenej  peny Supersoft® a priedušných  mäkkých polyesterových textilných  vlákien. Poťah zabraňuje prehrievaniu  počas spánku.

3. Komfortná vrstva MemoryFoam: viskoelastická pamäťová pena, ktorá mení svoju pevnosť  v závislosti od teploty rôznych častí tela. Prispôsobuje sa anatómii tela na základe tlaku a tzv. tepelného odtlačku. Nedocháza tak k nežiadúcemu prerušovaniu spánku častým otáčaním tela.

4. Blok Bultex Nanotech Confort®:

Nanomolekulárne penové jadro nižšej tuhosti, ktoré se adaptuje na váhu rôznych častí tela. Vďaka unikátnej 3D architektúre  sú nanomolekulárne bunky peny BultexNanotech® elastické, ale zároveň majú vysokú  pevnosť vo  všetkých smeroch. 

4. Matrac je vybavená estetickými bokmi pre lepší dizajnový vzhľad a vylepšenú funkciu vnútorných častí matraca.

Z Zone Tech®: nanomolekulárne jadro BultexNanotech® je usporiadané do 3 nezávislých zón. Zónovanie  jadra ZoneTech® bolo navrhnuté s ohľadom na hmotnosť rôznych častí tela a jeho tvaru. 

B BarreraTotal®:unikátna, komplexná a trvalá hygienická ochrana celého objemu peny matraca proti všetkým základným alergénom a to po celú dobu životnosti matraca. Chránené  je jadro, ale aj komfortné  vrstvy matraca. Exkluzívne  len pri matracoch PIKOLIN®.

Matrac je jednostranná.

TECHNOLÓGIA

SMARTP!K

Systém SMARTP!K sa skladá z troch prvkov:   inteligentného  matraca, náramku* a mobilnej aplikácie, ktorá analyzuje údaje získané  počas spánku užívateľa a poskytuje podrobné informácie o kvalite a jednotlivých fázach spánku. 

*Náramok nie je  súčasťou balenia

BULTEX Nanotech®

Bultex Nanotech® je technologicky najvyspelejšia  nanomolekulárna pena Bultex®. Vďaka  unikátnej  3D architektúre sú nanomolekulárne bunky penyBultex Nanotech® elastické, ale zároveň majú  vysokú pevnosť  vo všetkých  smeroch. Výsledkom je lepší komfort, maximálna ventilácia  jadra matraca (až 95%) a predĺžená životnosť. Exkluzívne len pri matracoch PIKOLIN®.

ZoneTech®

Nanomolekulárne  jadro Bultex Nanotech® je usporiadané do 3 nezávislých zón. Zónovanie  jadra ZoneTech® bolo navrhnuté s ohľadom na hmotnosť rôznych častí  tela a jeho tvaru. Takýmto spôsobom je zabezpečená správna opora tela a správna poloha chrbtice.

MEMORY FOAM

Viskoelastická pamäťová pena, ktorá mení svoju pevnosť  v závislosti od teploty rôznych častí tela. Prispôsobuje sa anatómii tela na základe tlaku a tzv. tepelného odtlačku. Umožňuje zaujať prirodzenú  ergonomickú polohu počas spánku. Nedocháza tak k nežiadúcemu prerušovaniu spánku častým otáčaním tela.

PROGRESSION FIBER

Prešívaný poťah zložený z dvoch  materiálov: veľmi mäkkej  studenej  peny Supersoft® s nízkou tuhosťou a vysokou hustotou a priedušných  mäkkých polyesterových textilných  vlákien.  Poťah poskytuje prvý mäkký  kontakt s matracom a zabraňuje prehrievaniu  počas spánku.

BarreraTotal®

Unikátna, komplexná a trvalá hygienická ochrana celého objemu peny matraca proti všetkým základným alergénom (roztočom, baktériám a pliesňam) a to po celú dobu životnosti matraca. Chránené je jadro, ale aj komfortné vrstvy matraca. Exkluzívne len pri matracoch PIKOLIN®.

Tuhosť

Hygienická ochrana

Priedušnosť