FOCUS

Bultex Nanotech® strednej tuhosti, BioViscobFoam®, SMARTP! K, 

výška  ± 28 cm

ZLOŽENIE

1. Poťah Stretch Double Jersey®: zdvojená vrstva pružnej látky poskytuje zvýšený komfort a výbornú  ventiláciu. Zlepšuje pocit pri kontakte s matracom a umocňuje funkciu  mäkkých komfortných vrstiev.

2. Komfortná vrstva z viskoelastickej peny BioVisco Foam®s prírodným sójovým extraktom. Prispôsobuje sa  anatómii  tela na základe tlaku a tzv. tepelného odtlačku. Pomáha uvolniť svalové napätie.

3. Blok Bultex Nanotech Confort®:

Nanomolekulárne penové jadro nižšej tuhosti, ktoré se adaptuje na váhu rôznych častí tela. Vďaka unikátnej 3D architektúre  sú nanomolekulárne bunky peny Bultex Nanotech® elastické, ale zároveň majú vysokú  pevnosť vo  všetkých smeroch. 

4. Matrac je vybavený estetickými bokmi pre lepší dizajnový vzhľad a vylepšenú funkciu vnútorných častí matraca.

Z Zone Tech®: nanomolekulárne jadro BultexNanotech® je usporiadané do 3 nezávislých zón. Zónovanie  jadra ZoneTech® bolo navrhnuté s ohľadom na hmotnosť rôznych častí tela a jeho tvaru. 

B BarreraTotal®:unikátna, komplexná a trvalá hygienická ochrana celého objemu peny matraca proti všetkým základným alergénom a to po celú dobu životnosti matraca. Chránené  je jadro, ale aj komfortné  vrstvy matraca. Exkluzívne  len pri matracoch PIKOLIN®.

Matrac je jednostranný.

TECHNOLOGIE

SMARTP!K

Systém SMARTP!K sa skladá z troch prvkov:   inteligentného  matraca, náramku* a mobilnej aplikácie, ktorá analyzuje údaje získané  počas spánku užívateľa a poskytuje podrobné informácie o kvalite a jednotlivých fázach spánku. 

*Náramok nie je  súčasťou balenia

BULTEX Nanotech®

Bultex Nanotech® je technologicky najvyspelejšia  nanomolekulárna pena Bultex®. Vďaka  unikátnej  3D architektúre sú nanomolekulárne bunky peny Bultex Nanotech® elastické, ale zároveň majú  vysokú pevnosť  vo všetkých  smeroch. Výsledkom je lepší komfort, maximálna ventilácia  jadra matraca (až 95%) a predĺžená životnosť. Exkluzívne len pri matracoch PIKOLIN®.

ZoneTech®

Nanomolekulárne  jadro BultexNanotech® je usporiadané do 3 nezávislých zón. Zónovanie  jadra ZoneTech® bolo navrhnuté s ohľadom na hmotnosť rôznych častí  tela a jeho tvaru. Takýmto spôsobom je zabezpečená správna opora tela a správna poloha chrbtice.

BIOVISCO FOAM

Viskoelastický bunkový materiál s prírodným sójovým extraktom. Prispôsobuje sa anatómii tela na základe tlaku a tzv. tepelného odtlačku. Umožňuje zaujať prirodzenú ergonomickú polohu pri spánku. Pomáha uvolniť svalové napätie nahromadené počas celého dňa a zabraňuje prerušovanému spánku častým otáčaním tela.

Stretch Double Jersey®

Zdvojená vrstva pružnej látky poskytuje zvýšený komfort a výbornú  ventiláciu.  Je príjemná na dotyka vyniká vysokým estetickým vzhľadom. Vďka vysokej elasticite zlepšuje pocit pri kontakte s matracom a umocňuje funkciu  mäkkých komfortných vrstiev.

BarreraTotal®

Unikátna, komplexná a trvalá hygienická ochrana celého objemu peny matraca proti všetkým základným alergénom (roztočom, baktériám a pliesňam) a to po celú dobu životnosti matraca. Chránené je jadro, ale aj komfortné vrstvy matraca. Exkluzívne len pri matracoch PIKOLIN®.

Tuhosť

Hygienická ochrana

Priedušnosť