MILENIUM

Komfortný stredne tuhý matrac s taštičkovým jadrom Adap tech Zone® a BioVisco Foam®. SMARTP!K. Výška ± 30 cm

ZLOŽENIE

1. Vrchná elastická textília poťahu s vysokou priedušnosťou.

2. Prešívaný poťah Progression Fiber®zložený z dvoch  materiálov : veľmi mäkkej  studenej  peny Supersoft® a priedušných  mäkkých polyesterových textilných  vlákien.  Poťah zabraňuje prehrievaniu  počas spánku.

3. Komfortná vrstva z viskoelastickej peny BioVisco Foam®s prírodným sójovým extraktom. Prispôsobuje sa  anatómii  tela na základe tlaku a tzv. tepelného odtlačku. Pomáha uvolniť svalové napätie.

4. Špeciálna tlmiaca vrstva z polyéterovej  peny s vysokou hustotou významne predlžuje  živostnosť matraca tým, že zabraňuje preležaniu komfortných vrstiev na pružinovom jadre. Tlmiaca vrstva progresívne oddeľuje pružiny od mäkkej  komfortnej  peny.  Nedochádza tak k tomu, že by spotrebiteľ  po určitej  dobe používaním  matraca  cítil pružiny. Kvalita tlmiacej  vrstvy rozhoduje o životnosti pružinovej matrace. Matrace PIKOLIN® majú  predĺženú  životnosť vďaka vysoko kvalitnej  tlmiacej vrstve.

5. Adapt tech Zone® je blok individuálnych skrutkovitých pružín uzavretých v odolných textilných taštičkách s vysokou priedušnosťou. Jadro matraca s 5 nezávislými ergozónami sa vynikajúco prispôsobuje anatómii tela spiacej osoby. Profil pružín je koncipovaný  ako kvalitná opora, ktorá je schopná odozvy podľa tlaku, ktorý je vyvíjaný spiacou  osobou v jednotlivých častiach postele. 

6. Štyri všité úchyty  pre ľahkú manipuláciu.

T Triple Barrera®(červené kolečko s „T“): je účinná, komplexná a trvalá hygienická ochrana vrchných, spodných  a bočných penových vrstiev matraca proti všetkým základným alergénom a to počas celej doby životnosti matraca. Exkluzívne  len pri  matracoch PIKOLIN®.

Matrac je jednostranná.

TECHNOLÓGIA

SMARTP!K

Systém SMARTP! K sa skladá z troch prvkov: inteligentného  matraca, náramku* a mobilnej aplikácie, ktorá analyzuje údaje získané počas spánku užívateľa a poskytuje podrobné informácie o kvalite a jednotlivých fázach spánku. 

*Náramok nie je  súčasťou balenia

ADAPT TECH ZONE

Blok individuálnych skrutkovitých pružín uzavretých v odolných textilných taštičkách s vysokou priedušnosťou. Sady pružín sú  zvárané  ultrazvukom. Jadro matraca s  nezávislými ergozónami sa vynikajúco  prispôsobuje anatómii tela spiacej osoby. Profil pružín je koncipovaný ako kvalitná opora, ktorá je schopná odozvy podľa  tlaku, ktorý je vyvíjaný spiacou  osobou v jednotlivých častiach postele. Obidve  partnerské časti jednotlivých  matracov    takto od seba  nezávislé. 

BIO VISCO FOAM

Viskoelastický bunkový materiál s prírodným sójovým extraktom. Prispôsobuje sa anatómii  tela na základe tlaku a tzv. tepelného odtlačku. Umožňuje zaujať  prirodzenú ergonomickú polohu pri spánku. Pomáha uvolniť svalové napätie nahromadené počas celého dňa  a zabraňuje prerušovanému  spánku častým otáčaním tela.

PROGRESSION FIBER

Prešívaný poťah zložený z dvoch  materiálov : veľmi mäkkej  studenej  peny Supersoft® s nízkou tuhosťou a vysokou hustotou a priedušných  mäkkých polyesterových textilných  vlákien.  Poťah poskytuje prvý mäkký  kontakt s matracom a zabraňuje prehrievaniu  počas spánku.

TRIPLE BARRERA

Účinná, komplexná a trvalá hygienická ochrana vrchných, spodných  a bočných penových vrstiev matraca proti všetkým základným alergénom  (roztočom, baktériám a pliesňam) a to počas celej doby životnosti matraca. Exkluzívne  len pri  matracoch PIKOLIN®.

Tuhosť

Hygienická ochrana

Priedušnosť