PERFECTION

Luxusný stredne mäkký matrac s jadrom Normasense® a mikrotaštičkami. SMARTP! K. 

Výška ± 31 cm

ZLOŽENIE

1. Vrchná elastická textília poťahu s vysokou priedušnosťou.

2. Prešívaný poťahProgression Fiber®zložený z dvoch  materiálov : veľmi mäkkej  studenej  peny Supersoft® a priedušných  mäkkých polyesterových textilných  vlákien.  Poťah zabraňuje prehrievaniu  počas spánku.

3. Micropocket System® z malých mikrotaštičiek z tenkej ocele plní funkciu komfortnej vrstvy. Mikrotaštičky sú  umiestnené  medzi jadrom matraca a čalúnnením. Individuálne reagujú  na tlak jednotlivých častí tela počas spánku. Významne  zvyšujú  priedušnosť celej matrace.

4. Špeciálna tlmiaca vrstva z polyéterovej  peny s vysokou hustotou významne predlžuje  živostnosť matraca tým, že zabraňuje preležaniu komfortných vrstiev na pružinovom jadre. Tlmiaca vrstva progresívne oddeľuje pružiny od mäkkej  komfortnej  peny.  Nedochádza tak k tomu, že by spotrebiteľ  po určitej  dobe používania   matraca  cítil pružiny. Kvalita tlmiacej  vrstvy rozhoduje o životnosti pružinovej matrace. Matrace PIKOLIN® majú  predĺženú  životnosť vďaka vysoko kvalitnej  tlmiacej vrstve.

5. Jadro z kontinuálneho pružinového bloku Normasense® s 5 nezávislými ergozónami a vloženými pásmi  studenej peny. Normasense® kombinuje výhody penového jadra a jadra pružinového. Zónovanie rešpektuje hmotnosť rôznych častí tela a zaisťuje správnu  polochu chrbtice  počas spánku. Exkluzívne  len pri  matracoch PIKOLIN®.

6. Štyri  všité úchyty  pre ľahkú manipuláciu.

T Triple Barrera®(červené koliečko s „T“): je účinná, komplexná a trvalá hygienická ochrana vrchných, spodných  a bočných penových vrstiev matraca proti všetkým základným alergénom a to počas celej doby životnosti matraca. Exkluzívne  len pri  matracoch PIKOLIN®.

Matrac je jednostranný.

TECHNOLÓGIA

SMARTP!K

Systém SMARTP!K sa skladá z troch prvkov:   inteligentného  matraca, náramku* a mobilnej aplikácie, ktorá analyzuje údaje získané  počas spánku užívateľa a poskytuje podrobné informácie o kvalite a jednotlivých fázach spánku. 

*Náramok nie je  súčasťou balenia

NORMASENSE

Jadro z kontinuálneho pružinového bloku s 5 nezávislými ergozónami a vloženými pásmi  studenej peny rôznej tuhosti. Normasense® kombinuje výhody penového jadra a jadra pružinového. Zónovanie rešpektuje hmotnosť rôznych častí tela a zaisťuje správnu  polochu chrbtice  počas spánku. Husté vynutie  pružiny poskytuje kvalitnú a trvalú oporu, penové pásy zmäkčujú a tlmia pri  kontakte matraca  s telom. Normasense® zaisťuje  vysokú životnosť matraca.  Exkluzívne  len pri  matracoch PIKOLIN®.

MICROPOCKET SYSTEM

Vrstva malých mikrotaštičiek z tenkej ocele potiahnutých vysoko  priedušnou textíliou plní funkciu komfortnej  vrstvy. Mikrotaštičky sú  umiestnené  medzi jadrom matraca a čalúnnením. Maximalizujú  komfort a pohodlie tým, že individuálne  reagujú  na tlak jednotlivých častí tela počas spánku. Významne  zvyšujú  priedušnosť  celej matrace.

PROGRESSION FIBER

Prešívaný poťah zložený z dvoch  materiálov : veľmi mäkkej  studenej  peny Supersoft® s nízkou tuhosťou a vysokou hustotou a priedušných  mäkkých polyesterových textilných  vlákien.  Poťah poskytuje prvý mäkký kontakt s matracom a zabraňuje prehrievaniu  počas spánku.

TRIPLE BARRERA

Účinná, komplexná a trvalá hygienická ochrana vrchných, spodných  a bočných penových vrstiev matraca proti všetkým základným alergénom  (roztočom, baktériám a pliesňam) a to počas celej doby životnosti matraca. Exkluzívne  len pri  matracoch PIKOLIN®.

Tuhosť

Hygienická ochrana

Priedušnosť