PIXEL

Nanomolekulárna pena Bultex Nanotech® nízkej tuhosti, WindGel, SMARTP! K, výška ± 30 cm

ZLOŽENIE

  1. Poťah Stretch Double Jersey®:

Zdvojená vrstva pružnej látky poskytuje zvýšený komfort a výbornú  ventiláciu. Zlepšuje pocit pri kontakte s matracom a umocňuje funkciu  mäkkých komfortných vrstiev.

  1. Komfortná vrstva Windgel®:

HR pena s alveolárnou  štruktúrou a obsahom gélu rozptýleného v celom objeme peny zaisťuje optimálnu  ventiláciu a termoreguláciu. WindGel® je mäkký, kopíruje tvar tela a redukuje tlak na svalstvo počas spánku. 

3. Jadro matraca využíva vynikajúcich vlastností peny Bultex Nanotech®:

  • Bultex Nanotech Soft®

Nanomolekulárna pena nízkej tuhosti pre prvý  mäkký kontakt s matracom. Vďaka  unikátnej 3D architektúre  sú bunky elastické, ale zároveň majú vysokú  pevnosť vo všetkých smeroch. 

  • Bultex Nanotech Confort®:

Nanomolekulárne pena nižšej tuhosti, ktoré se adaptuje na váhu rôznych častí tela a poskytuje presne takú oporu a zároveň relaxáciu, ktorú potrebujú svaly na rôznych častiach tela pre dokonalý odpočinok. Vďaka unikátnej 3D architektúre súbunky peny elastické, ale zároveň majú vysokú pevnosť vo všetkých smeroch.

4. Matrac je vybavený estetickými bokmi  pre lepší dizajnový vzhľad a vylepšenú funkciu vnútorných častí matraca.

Z Zone Tech®: nanomolekulárne jadro BultexNanotech® je usporiadané do 3 nezávislých zón. Zónovanie  jadra ZoneTech® bolo navrhnuté s ohľadom na hmotnosť rôznych častí tela a jeho tvaru. 

B BarreraTotal®:unikátna, komplexná a trvalá hygienická ochrana celého objemu peny matraca proti všetkým základným alergénom a to po celú dobu životnosti matraca. Chránené  je jadro, ale aj komfortné  vrstvy matraca. Exkluzívne  len pri matracoch PIKOLIN®.

Matrac je jednostraný.

TECHNOLOGIE

SMARTP!K

Systém SMARTP!K sa skladá z troch prvkov:   inteligentného  matraca, náramku* a mobilnej aplikácie, ktorá analyzuje údaje získané  počas spánku užívateľa a poskytuje podrobné informácie o kvalite a jednotlivých fázach spánku. 

*Náramok nie je  súčasťou balenia

BULTEX Nanotech®

BultexNanotech® je technologicky najvyspelejšia  nanomolekulárna pena Bultex®. Vďaka  unikátnej  3D architektúre sú nanomolekulárne bunky penyBultex Nanotech® elastické, ale zároveň majú  vysokú pevnosť  vo všetkých  smeroch. Výsledkom je lepší komfort, maximálna ventilácia  jadra matraca (až 95%) a predĺžená životnosť. Exkluzívne len pri matracoch PIKOLIN®.

ZoneTech®

Nanomolekulárne  jadro Bultex Nanotech® je usporiadané do 3 nezávislých zón. Zónovanie  jadra ZoneTech® bolo navrhnuté s ohľadom na hmotnosť rôznych častí  tela a jeho tvaru. Takýmto spôsobom je zabezpečená správna opora tela a správna poloha chrbtice.

WIND GEL®

HR pena* s alveolárnou  (dutinkovou) štruktúrou a obsahom gélu rozptýleného v celom objeme peny zaisťuje optimálnu  ventiláciu a termoreguláciu. Wind Gel® je mäkký, kopíruje tvar tela a redukuje tlak na svalstvo počas spánku. Tým je zabezpečená progresívna regenerácia medzistavcových platničiek.
*) pena s vysokou resilienciou

Stretch Double Jersey®:

Zdvojená vrstva pružnej látky poskytuje zvýšený komfort a výbornú  ventiláciu.  Je príjemná na dotyka vyniká vysokým estetickým vzhľadom. Vďka vysokej elasticite zlepšuje pocit pri kontakte s matracom a umocňuje funkciu  mäkkých komfortných vrstiev.

BarreraTotal®

Unikátna, komplexná a trvalá hygienická ochrana celého objemu peny matraca proti všetkým základným alergénom (roztočom, baktériám a pliesňam) a to po celú dobu životnosti matraca. Chránené je jadro, ale aj komfortné vrstvy matraca. Exkluzívne len pri matracoch PIKOLIN®.

Tuhosť

Hygienická ochrana

Priedušnosť