QUEBEC

Matrace z hotelovej kolekcie Supreme Series  pre dokonalý spánok. Kontinuálna pružina NormActive, nehorľava úprava. Výška ± 29 cm.

Zloženie:

  1. Textília s nehorľavou úpravou, Hidro Control a protiroztočovou a antibakteriálnou úpravou Sanitized®.
  1. Optima: vysoko odolný celulárny penový materiál s veľkou priedušnosťou.
  1. Vrstva z polyesterového vlákna: zlepšuje priedušnosť vo vnútri matraca, odvádza teplo a vlhkosť a zaisťuje tak vyššiu hygienu spánku.
  1. Optima®: vysoko odolný celulárny penový materiál s veľkou priedušnosťou.
  1. Špeciálna tlmiaca vrstva z polyéterovej  peny s vysokou hustotou významne predlžuje  životnosť matraca tým, že zabraňuje preležaniu komfortných vrstiev na pružinovom jadre. Tlmiaca vrstva progresívne oddeľuje pružiny od mäkkej komfortnej  peny.  Nedochádza tak k tomu, že by spotrebiteľ  po určitej  dobe používaním matraca  cítil pružiny. Kvalita tlmiacej  vrstvy rozhoduje o životnosti pružinovej matrace. Matrace PIKOLIN® majú  predĺženú  životnosť vďaka vysoko kvalitnej  tlmiacej vrstve.
  1. Blok kontinuálnej pružiny NormActive® s  3 nezávislými ergozónami. Zónovanie rešpektuje hmotnosť rôznych častí tela a zaisťuje správnu polohu chrbtice počas spánku. 
  1. Štyri všité úchyty pre ľahkú manipuláciu.

Triple Barrera®: je účinná, komplexná a trvalá hygienická ochrana vrchných, spodných  a bočných penových vrstiev matraca proti všetkým základným alergénom a to počas celej doby životnosti matraca. Exkluzívne  len pri  matracoch PIKOLIN®.

Matrac je obojstranný.

Tento výrobok vyhovuje požiarnym  predpisom ČSN EN 597-1 a ČSN EN 597-2

TECHNOLÓGIA

NORMACTIVE

Pôvodný kontinuálny pružinový blok Normablock bol vylepšený tak, aby odolával vysokému zaťaženiu pri užívaní matraca v hoteloch. Zpevnený blok NormActive kombinuje podporu, pevnosť a trvanlivosť.

OPTIMA

Optima je bunkový penový materiál s vysokou priedušnosťou, ktorá poskytuje telu maximálnu oporu počas spánku a zaisťuje správne ortopedické vlastnosti matraca.

SANITIZED

Sanitized je patentovaná úprava textílií, ktorá zaručuje dlhodobú antibakteriálnu a protiroztočovú funkciu.

TRIPLE BARRERA

Účinná, komplexná a trvalá hygienická ochrana vrchných, spodných a bočných penových vrstiev matraca proti všetkým základným alergénom /roztočom, baktériám a pliesňam/ a to počas celej doby životnosti matraca. Exkluzívne len pri matracoch PIKOLIN.

HIDRO CONTROL®

Vrchná textília poťahu ošetrená Hidro Control je rýchloschnúca, odvádza od tela vlhkosť , je mäkká na dotyk a vysoko priedušná.

Nehorľavá  úprava

Úprava zaručuje odolnosť proti požiaru podľa Nariadenia ČSN EN 597-1 a ČSN EN 597-2. Matrace preto vyhovujú používaniu v hotelových prevádzkach.

Tuhosť

Hygienická ochrana

Priedušnosť