SUPREM

Matrac vyššej tuhosti s jadrom Normasense®. SMARTP! K.

Výška ± 30 cm

ZLOŽENIE

1. Vrchná elastická textília  poťahu s vysokou priedušnosťou.

2. Prešívaný poťah Progression Visco® zložený z dvoch  materiálov: veľmi mäkkej studenej peny Supersoft® a pamäťovej  viskoelastickej peny s vysokou hustotou. Zabraňuje prehrievaniu počas spánku. 

3. Špeciálna tlmiaca vrstva z polyuretánovej   peny s vysokou hustotou významne predlžuje  živostnosť matraca tým, že zabraňuje preležaniu komfortných vrstiev na pružinovom jadre. Tlmiaca vrstva progresívne oddeľuje pružiny od mäkkej  komfortnej  peny.  Nedochádza tak k tomu, že by spotrebiteľ  po určitej  dobe používaním  matraca  cítil pružiny. Kvalita tlmiacej  vrstvy rozhoduje o životnosti pružinovej matrace. Matrace PIKOLIN® majú  predĺženú  životnosť vďaka vysoko kvalitnej  tlmiacej vrstve.

4. Jadro z kontinuálneho pružinového bloku Normasense® s 5 nezávislými ergozónami a vloženými pásmi  studenej peny. Normasense® kombinuje výhody penového jadra a jadra pružinového. Zónovanie rešpektuje hmotnosť rôznych častí tela a zaisťuje správnu  polochu chrbtice  počas spánku. Exkluzívne  len pri  matracoch PIKOLIN®.

5. Štyri všité úchyty pre ľahkú manipuláciu.

T Triple Barrera®(červené kolečko s „T“): je účinná, komplexná a trvalá hygienická ochrana vrchných, spodných  a bočných penových vrstiev matraca proti všetkým základným alergénom a to počas celej doby životnosti matraca. Exkluzívne  len pri  matracoch PIKOLIN®.

Matrac je obojstranný.

TECHNOLÓGIA

SMARTP!K

Systém SMARTP!K sa skladá z troch prvkov:   inteligentného  matraca, náramku* a mobilnej aplikácie, ktorá analyzuje údaje získané  počas spánku užívateľa a poskytuje podrobné informácie o kvalite a jednotlivých fázach spánku. 

*Náramok nie je  súčasťou balenia

NORMASENSE

Jadro z kontinuálneho pružinového bloku s 5 nezávislými ergozónami a vloženými pásmi  studenej peny rôznej tuhosti. Normasense® kombinuje výhody penového jadra a jadra pružinového. Zónovanie rešpektuje hmotnosť rôznych častí tela a zaisťuje správnu  polochu chrbtice  počas spánku. Husté vynutie  pružiny poskytuje kvalitnú a trvalú oporu, penové pásy zmäkčujú a tlmia pri  kontakte matraca  s telom. Normasense® zaisťuje  vysokú životnosť matraca.  Exkluzívne  len pri  matracoch PIKOLIN®.

PROGRESSION VISCO

Prešívaný poťah zložený z dvoch materiálov: veľmi mäkkej studenej peny Supersoft® s nízkou tuhosťou a vysokou hustotou a pamäťovej  viskoelastickej peny s vysokou hustotou. Poťah poskytuje mäkký prvý kontakt s matracom  a zabraňuje prehrievaniu počas spánku. 

TRIPLE BARRERA

Účinná, komplexná a trvalá hygienická ochrana vrchných, spodných  a bočných penových vrstiev matraca proti všetkým základným alergénom  (roztočom, baktériám a pliesňam) a to počas celej doby životnosti matraca. Exkluzívne  len pri  matracoch PIKOLIN®.

Tuhosť

Hygienická ochrana

Priedušnosť