ULISES

Stredne mäkký penový matrac s jadrom Confortcel Zone® a Viscofoam®. Výška ± 28 cm

1 .Vrchná elastická textília poťahu s vysokou priedušnosťou.

2. Komfortná vrstva z viskoelastickej peny Viscofoam®. Prispôsobuje sa anatómii tela na základe tlaku a tzv. tepelného odtlačku. Umožňuje zaujať prirodzenú ergonomickú polohu pri spánku. Pomáha uvolniť svalové napätie a zabraňuje prerušovanému spánku častým otáčaním tela.

3. Vrstva FiberCel®z dvojzložkového materiálu zloženého z polyesterových  textilných vlákien na vrchnej strane  a polyéterovej HR peny na spodnej  strane. FiberCel® sa nachádza  medzi jednotlivými vrstvami peny vo vnútri matraca. Účelom je odvedenie  tepla zo stredu vnútornej časti matraca.

4. Jadro Confortcel Zone® s 3 nezávislými ergozónami je zložené z HR penových materiálov s odlišnou tuhosťou. Tuhšia  pena zaisťuje pevnosť matraca, stabilitu a oporu tela. Mäkšia pena sa prispôsobuje morfológiu spiace osoby a tvarom ľudského tela.

5. Štyri všité  úchyty pre ľahkú manipuláciu.

T Triple Barrera®(červené kolečko s „T“): je účinná, komplexná a trvalá hygienická ochrana vrchných, spodných  a bočných penových vrstiev matraca proti všetkým základným alergénom a to počas celej doby životnosti matraca. Exkluzívne  len pri  matracoch PIKOLIN®.

Matrac je obojstranný.

TECHNOLOGIE

Confortcel Zone

Jadro Confortcel zone® s 3 nezávislými ergozónami je zložené z HR * penových materiálov inovatívnej celulárnej konštrukcie. Tuhšie pena zaisťuje pevnosť matraca, stabilitu a oporu tela. Mäkšie pena sa prispôsobuje morfológiu spiace osoby a tvarom ľudského tela. Použitím peny  rôznej tuhosti je dosiahnutý požadovaný komfort.

*(vysoko odolných)

FiberCel

Jedná se o dvojzložkový materiál zložený z polyesterových textilných vlákien na vrchnej strane a polyuretánovejHR (vysoko odolnej) peny na spodnej  strane. FiberCel® sa nachádza medzi jednotlivými vrstvami peny vo vnútri matraca. Účelom je odvedenie tepla zo stredu vnútornej časti matraca k jeho okrajom a jeho následnému uvoľneniu do okolia.

Viscofoam

Viskoelastický bunkový materiál vysokej hustoty. Prispôsobuje sa anatómii tela na základe tlaku a tzv. tepelného odtlačku. Umožňuje zaujať prirodzenú ergonomickú polohu pri spánku. Pomáha uvolniť svalové napätie nahromadené počas celého dňa a zabraňuje prerušovanému spánku častým otáčaním tela.

TRIPLE BARRERA

Účinná, komplexná a trvalá hygienická ochrana vrchných, spodných  a bočných penových vrstiev matraca proti všetkým základným alergénom  (roztočom, baktériám a pliesňam) a to počas celej doby životnosti matraca. Exkluzívne  len pri  matracoch PIKOLIN®.

Tuhosť

Hygienická ochrana

Priedušnosť