ZOOM

Bultex Nanotech® vysokej tuhosti, výška ± 29 cm

ZLOŽENIE

1. Vrchná elastická textília poťahu s vysokou priedušnosťou.

2.Prešívaný poťah Progression Visco®:   poťah zložený z dvoch materiálov: veľmi mäkkej studenej peny Supersoft® s nízkou tuhosťou a vysokou hustotou a pamäťovej  viskoelastickej peny s vysokou hustotou. Poťah poskytuje mäkký prvý kontakt s matracom  a zabraňuje prehrievaniu počas spánku. 

3. Blok Bultex Nanotech Firm®: nanomolekulárne penové jadro vysokej tuhosti, ktoré vyniká pevnou oporou tela. Vďaka unikátnej  3D architektúre sú nanomolekulárne bunky peny Bultex Nanotech® elastické, ale zároveň majú vysokú pevnosť vo všetkých  smeroch. Pena je maximálne priedušná (až 95%) a vyniká vysokou životnosťou.

4. Matrac je vybavený estetickými bokmi pre lepší dizajnový vzhľad a vylepšenú funkciu vnútorných častí matraca.

Z Zone Tech®: nanomolekulárne jadro Bultex Nanotech® je usporiadané do 3 nezávislých zón. Zónovanie  jadra ZoneTech® bolo navrhnuté s ohľadom na hmotnosť rôznych častí tela a jeho tvaru. 

B BarreraTotal®:unikátna, komplexná a trvalá hygienická ochrana celého objemu peny matraca proti všetkým základným alergénom a to po celú dobu životnosti matraca. Chránené  je jadro, ale aj komfortné  vrstvy matraca. Exkluzívne  len pri matracoch PIKOLIN®.

Matrac je jednostranný.

TECHNOLOGIE

BULTEX Nanotech®

Bultex Nanotech® je technologicky najvyspelejšia  nanomolekulárna pena Bultex®. Vďaka  unikátnej  3D architektúre sú nanomolekulárne bunky penyBultex Nanotech® elastické, ale zároveň majú  vysokú pevnosť  vo všetkých  smeroch. Výsledkom je lepší komfort, maximálna ventilácia  jadra matraca (až 95%) a predĺžená životnosť. Exkluzívne len pri matracoch PIKOLIN®.

ZoneTech®

Nanomolekulárne  jadro Bultex Nanotech® je usporiadané do 3 nezávislých zón. Zónovanie  jadra ZoneTech® bolo navrhnuté s ohľadom na hmotnosť rôznych častí  tela a jeho tvaru. Takýmto spôsobom je zabezpečená správna opora tela a správna poloha chrbtice.

Progression Visco®

Prešívaný poťah zložený z dvoch materiálov: veľmi mäkkej studenej peny Supersoft® s nízkou tuhosťou a vysokou hustotou a pamäťovej  viskoelastickej peny s vysokou hustotou. Poťah poskytuje mäkký prvý kontakt s matracom  a zabraňuje prehrievaniu počas spánku. 

Barrera Total®

Unikátna, komplexná  a trvalá hygienická ochrana celého objemu peny matraca proti všetkým základným alergénom (roztočom, baktériám a pliesňam) a to po celú  dobu životnosti matraca. Chránené  je   jadro, ale aj komfortné  vrstvy matraca. Exkluzívne  len pri matracoch  PIKOLIN®.

Tuhosť

Hygienická ochrana

Priedušnosť