Kuchyňa Akryl Antracit Matt / Pietra Grigia čierna

Pracovná doska: Pietra Grigia čierna
Korpus: Antracit
Dvierka: Akryl Antracit Matt / Pietra Grigia čierna

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO:

Zákazky realizujeme na mieru a ku každej pristupujeme individuálne podľa požiadaviek našich zákazníkov. V ponuke máme neobmedzené možnosti kuchynskej skladby a viac ako 200 rôznych dekorov. Výroba spočíva z najkvalitnejších materiálov o čom svedčí aj doživotná záruka na vnútorné vybavenie a 5 ročná záruka na kuchynskú linku. Používame najmodernejšie výrobné technológie na domácom trhu, ktoré v spojení s kvalitou prevedenia zaručujú dlhú životnosť.

Nový matný akrylát a jeho prevedenie v dekore  PIETRA GRIGIA ČIERNA tvorí dominantu celej kuchyne a zároveň zjednocuje celý dizajn. Jeho povrchová technológia je nielen odolná voči odtlačkom prstov ale je aj príjemná na dotyk. Imituje mramor čím je špeciálna voči ostatným dekorom. Stala sa trendom súčasnej doby a patrí medzi najobľúbenejšie v kombinácií s antracitovými prvkami. Na prvý pohľad vzbudzuje eleganciu a luxus spojený s kvalitným a funkčným dizajnom.

´´HANGING WALL´´

Tento multifunkčný organizér je systém s praktickým riešením pre dizajnové a funkčné uloženie rôznych doplnkov. Navrhnutý s precíznym detailom exkluzívne pre kuchyne DALNO.

LASER EDGE:

Odolnosť a dlhovekosť je rovnako dôležitá ako celkový dizajn linky, a preto neštandardným procesom lepenia hrán predlžujeme životnosť kuchyne o desiatky rokov. Oveľa vyššiu odolnosť voči teplote, vlhkosti alebo tekutinám. Super odolný povrch voči mechanickému poškodeniu, UV žiareniu a čistiacim prostriedkom.

Chcem sa informovať