Spotrebiče

Na detailoch záleží. A preto Vám do kuchynskej linky zabezpečíme aj vstavané spotrebiče.

Electrolux už 100 rokov pomáha ľuďom žiť lepší a jednoduchší život. Výrobky Electrolux sú vyvíjané v súlade so švédskymi hodnotami a k ohľaduplnosti k životnému prostrediu.
Robia všetko pre to, aby sa naša planéta zachovala čo najzdravšia aj pre budúce generácie. Hlavným cieľom je tiež dopriať ľuďom skvelé kulinárske zážitky a zabezpečiť vynikajúcu starostlivosť o oblečenie a vytvorenie tak komfortného domova.

Každý spotrebič AEG je vybavený inteligentnými technológiami a prispôsobivým dizajnom. Zaručujú výnimočný výkon a výsledky. Objavíte, že jediným dotykom môžete zmeniť pohľad na to, čo je doma možné. Spoločnosť AEG neúnavne pracuje na tom, aby boli o krok napred. V roku 2017 oslávili 130 rokov doby, kedy začali vnášať inovácie do Vašich domácnosti.

Pre perfektné výsledky už viac ako 120 rokov platí: Na Miele sa môžete spoľahnúť. Ako jediný výrobca vo svojom odvetví testuje spoločnosť Miele svoje produkty ako sú práčky, sušičky, umývačky riadu alebo rúry na pečenie na životnosť až do 20 rokov.

 

 

 

Nemecká spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou kuchynských nerezových, keramických a silgranitových drezov a batérií. Tieto výrobky patria k najkvalitnejším a najpredávanejším na celom trhu.

Navštívte naše štúdio Dalno kuchyne Prievidza so spotrebičmi studioLine. Dizajn, ktorý prekračuje hranice.
Domáce spotrebiče Siemens -to kde sa stretávajú moderné materiály, geometrické tvary a elegantné línie, ktoré vytvárajú rafinovanú a jasnú reč dizajnu. Predstavujeme Vám život naplnený nekončenými možnosťami.

Poslaním divízie Bosch Domáce spotrebiče je poskytovať inteligentné, spoľahlivé a atraktívne riešenia, ktoré vám o niečo uľahčia každý deň.
To podčiarkuje ambíciu spoločnosti Bosch vytvárať technológiu, ktorá vždy slúži svojmu účelu: Bosch produkty sú poruke kedykoľvek ich ľudia potrebujú a keď sú odložené, ladia s prostredím v domácnosti — vždy pomáhajú a nikdy nie sú príliš nápadné.

ELICA – spoločnosť, ktorá navrhuje a vyrába kuchynské digestory a indukčné varné dosky s odsávaním. Značka Elica ponúka širokú škálu digestorov, od komínových, výsuvných, zabudovateľných až po moderné indukčné / plynové varné dosky s odsávaním. V súčasnosti dosahuje vysoký štandard kvality v oblasti výroby ako aj služieb.

Už viac ako 60 rokov je spoločnosť Liebherr-Hausgeräte GmbH expertom pre chladiace a zmrazovacie zariadenia s vysokou kvalitou. Zariadenia a komponenty prechádzajú   v celkovom výrobnom procese neustálou kvalitou kontroly. Tým je zabezpečené to, že brány výrobných prevádzok opustia len zariadenia tej najvyššej kvality. Vytvárajú sa tak pevné základy pre veľkú dôveru, ktorú majú zákazníci k značke Liebherr.