DREWUD – vaše interiérové štúdio

Myslíme si, že rodina bez domácnosti a domácnosť bez rodiny nemôžu existovať. Sme rodinná firma a snažíme sa, aby bola domácnosť čo najpríjemnejšia. Nielen naša, ale predovšetkým každého, kto využije naše služby.

Pred štyrmi rokmi sme založili spálňové, kuchynské, dverové a podlahové štúdio v Prievidzi a začali tak naplno využívať naše 20-ročné pracovné skúsenosti s drevom a interiérom. Hneď od začiatku je pre nás základom predávať len to, čo by sme si sami kúpili. Vyberáme si kvalitných dodávateľov, ktorí milujú domácnosť rovnako ako my a predávame produkty, ktoré sú cenovo dostupné.

Zameriavame sa predovšetkým na európskych výrobcov, preto u nás nájdete produkty zo Slovenska, Česka, Nemecka, Slovinska, Talianska, Maďarska alebo aj z Malajzie. O každom sa snažíme zistiť maximum informácií, aby sme poznali ich prácu aj výrobky a vedeli vám čo najlepšie poradiť.

Sme otec, matka a syn a svojej práci venujeme všetko úsilie. Záleží nám, aby ste si vybrali čo najlepšie, preto radíme každému, kto nás navštívi a tak dlho, ako je to potrebné. Pretože domácnosť sa zariaďuje len párkrát za život a my chceme byť pri tom.