Kuchyňa Betón Tmavosivý / Dub Hrčatý

Pracovná doska: Dub Hrčatý
Korpus: Antracit
Dvierka: Betón Tmavosivý

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO:

Zákazky realizujeme na mieru a ku každej pristupujeme individuálne podľa požiadaviek našich zákazníkov. V ponuke máme neobmedzené možnosti kuchynskej skladby a viac ako 200 rôznych dekorov. Výroba spočíva z najkvalitnejších materiálov o čom svedčí aj doživotná záruka na vnútorné vybavenie a 5 ročná záruka na kuchynskú linku. Používame najmodernejšie výrobné technológie na domácom trhu, ktoré v spojení s kvalitou prevedenia zaručujú dlhú životnosť.

Atraktívny vzhľad v industriálnom duchu dodáva kuchynskej linke dekor v prevedení BETÓN TMAVOSIVÝ. Vytvorí tak dokonalý podklad a dodá kuchyni štýl a eleganciu. Imitácia cementu pri akomkoľvek drevodekore vyznie dokonale.

S charakteristickými vlastnosťami prírodného dreva prichádza novinka DUB HRČATÝ. V jeho textúre sú priznané prirodzené “hrče”, a preto je ideálnou voľbou na otvorené niky a obkladové plochy.

“HANGING WALL”

Detaily, ktoré zjednotia celkový pohľad. Exkluzívna novinka, multifunkčný organizér a kovový šperk vo Vašom interiéri. Prináša praktické a dizajnové uskladnenie doplnkov, navrhnuté s dôrazom na každý detail.

Chcem sa informovať