Kuchyňa Biela / Kašmír / Dub Halifax Tabak

Predstavujeme ALL in ONE realizáciu od Dalno Prievidza.
V Dalno nás poznáte hlavne ako majstrov v tvorbe kuchýň na mieru, ale naša vášeň pre dizajn a kvalitu sa nekončí tu. S radosťou vám predstavujeme našu ALL in ONE realizáciu, ktorá prenáša našu expertízu a štýl aj do ostatných častí vašej domácnosti.
Zažite harmonický prechod od kuchyne cez obývačku až po každý kútik vášho domova s materiálmi Biela, Kašmírovo šedá a Dub Tabak. Tieto prvotriedne materiály spolu vytvárajú dokonalú hru svetlých a tmavých odtieňov, ktoré sa vzájomne dopĺňajú a definujú celkový charakter vášho interiéru.
Naša ALL in ONE realizácia znamená, že váš domov môže byť nielen trendy, ale aj plne prispôsobený vašim potrebám a predstavám. Od kuchýň po obývačky, s Dalno dostanete interiér na mieru presne podľa vašich predstáv.

Dalno kuchyne

Kuchyne v našom ponímaní znamenajú prvotriednu kvalitu, nadčasovosť a eleganciu. Navštívte naše štúdio, máme výhradné zastúpenie pre predaj kuchynských liniek a interiérov Dalno v Prievidzi.

 

Vedeli ste, že kuchyne Dalno sú vyrábané najmodernejšou automatickou laserovou linkou na Slovensku? Vďaka tomu Vás kuchyne Dalno očaria.

  • inovatívne riešenie nanášania hrán na dosku bez špár a použitia lepidla
  • olepovanie hrán prostredníctvom lasera
  • každý diel nábytku je spracovaný presne na mieru
  • odolnosť voči mechanickému poškodeniu a UV žiareniu

Chcem sa informovať