Kuchyňa Čierna a Karamel I

Pracovná doska: Kameň Marianna antracitový
Korpus: Antracit
Dvierka: Laser Edge – čierna s textúrou Akrylát Matt Laser Edge – Karamel

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO:

Zákazky realizujeme na mieru a ku každej pristupujeme individuálne podľa požiadaviek našich zákazníkov. V ponuke máme neobmedzené možnosti kuchynskej skladby a viac ako 200 rôznych dekorov. Výroba spočíva z najkvalitnejších materiálov o čom svedčí aj doživotná záruka na vnútorné vybavenie a 5 ročná záruka na kuchynskú linku. Používame najmodernejšie výrobné technológie na domácom trhu, ktoré v spojení s kvalitou prevedenia zaručujú dlhú životnosť.

Do interiéru prinášame nadčasový dizajn, ktorý vzniká pri vzájomnej súhre vybraných dekorov. Dominantou kuchyne je čierna s povrchovou úpravou textúry dreva. Kombinácia so skrinkami v karamelovej farbe pridáva kuchyni dramatický a osobitý štýl. Vďaka tomu pôsobí celý dizajn veľmi moderne a elegantne.

ALL IN ONE:

Zladenie každej časti Vášho interiéru s dokonalou koncepciou a farebným prevedením, ktoré efektívne a funkčne vytvorí moderné bývanie.

LASER EDGE:

Odolnosť a dlhovekosť je rovnako dôležitá ako celkový dizajn linky, a preto neštandardným procesom lepenia hrán predlžujeme životnosť kuchyne o desiatky rokov.

Chcem sa informovať