Kuchyňa Evermatt Biela / Dub Prírodný

Pracovná doska: Dub Arlington prírodný
Korpus: Biela
Dvierka: Evermatt Biela

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO:
Zákazky realizujeme na mieru a ku každej pristupujeme individuálne podľa požiadaviek našich zákazníkov. V ponuke máme neobmedzené možnosti kuchynskej skladby a viac ako 200 rôznych dekorov. Výroba spočíva z najkvalitnejších materiálov o čom svedčí aj doživotná záruka na vnútorné vybavenie a 5 ročná záruka na kuchynskú linku. Používame najmodernejšie výrobné technológie na domácom trhu, ktoré v spojení s kvalitou prevedenia zaručujú dlhú životnosť.

Romantický dizajn s nádychom vintage sprevádza farebné prevedenie bielych tónov, ktoré krásne harmonizujú s drevodekorom Dub Arlington prírodný. Tento provence štýl má výnimočnú povrchová úprava dvierok s NaNo technológiou laku Evermatt.

EVERMATT:
Výhodou transparentného polyuretánového laku s obsahom 30 % nanočastíc striebra je vyššia odolnosť oproti bežnému lakovanému prevedeniu. Je odolný voči poškrabaniu a odtlačkom prstov. Vďaka nadčasovej technológií tak kuchynská linka nepodlieha opotrebovaniu a jej povrchy sú odolné a nestrácajú na kvalite ani po rokoch.

 

Chcem sa informovať