Kuchyňa Evermatt čierna I.

Pracovná doska: Feelwood – Čierna
Korpus: Čierna / Dub Halifax Cognac
Dvierka: Evermatt – Čierna
Dvierka: Dub Halifax Cognac

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO:

Zákazky realizujeme na mieru a ku každej pristupujeme individuálne podľa požiadaviek našich zákazníkov. V ponuke máme neobmedzené možnosti kuchynskej skladby a viac ako 200 rôznych dekorov. Výroba spočíva z najkvalitnejších materiálov o čom svedčí aj doživotná záruka na vnútorné vybavenie a 5 ročná záruka na kuchynskú linku. Používame najmodernejšie výrobné technológie na domácom trhu, ktoré v spojení s kvalitou prevedenia zaručujú dlhú životnosť.

EVERMATT:

Výhodou transparentného polyuretánového laku s obsahom 30 % nanočastíc striebra je vyššia odolnosť oproti bežnému lakovanému prevedeniu. Je odolný voči poškrabaniu a odtlačkom prstov. Vďaka nadčasovej technológií tak kuchynská linka nepodlieha opotrebovaniu a jej povrchy sú odolné a nestrácajú na kvalite ani po rokoch.

DUB HALIFAX COGNAC

Novinka z roku 2018 Feelwood od EGGER. Má svoje prevedenie aj medzi pracovnými doskami.

REGÁLOVÝ SYSTÉM

Obľúbeným a hlavne veľmi dizajnovým prvkom v interiéroch sú kovové prvky. Vizuálne dotvárajú priestor a dávajú mu nádych industriálneho štýlu. Kovové profily sú v troch farebných prevedeniach a to: biela, čierna, sivá. Tento regálový systém je variabilný a dá sa s ním dobre manipulovať. Zjednocuje celý interiér a odľahčuje priestor.

Chcem sa informovať