Kuchyňa Evermatt Latte / Smrek Sonnenberg

Pracovná doska: Smrek Sonnenberg
Korpus: Antracit
Dvierka: Evermatt Latte

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO:
Zákazky realizujeme na mieru a ku každej pristupujeme individuálne podľa požiadaviek našich zákazníkov. V ponuke máme neobmedzené možnosti kuchynskej skladby a viac ako 200 rôznych dekorov. Výroba spočíva z najkvalitnejších materiálov o čom svedčí aj doživotná záruka na vnútorné vybavenie a 5 ročná záruka na kuchynskú linku. Používame najmodernejšie výrobné technológie na domácom trhu, ktoré v spojení s kvalitou prevedenia zaručujú dlhú životnosť.

Kuchyňa v provensálskom romantickom štýle kombinuje odtiene latté a antracit s drevodekor: Smrek Sonnenberg. Tento dekor má výraznú textúru dreva a dodá kuchyni vidiecky šmrnc.

CLEVER CUBE:
Policový systém, ktorým dodáte Vášmu priestoru atraktívny vzhľad. Antracitový kovový prvok dokonale ladí s úchytkami a vytvára tak zjednotený a organizovaný priestor.

EVERMATT:
Výhodou transparentného polyuretánového laku s obsahom 30 % nanočastíc striebra je vyššia odolnosť oproti bežnému lakovanému prevedeniu. Je odolný voči poškrabaniu a odtlačkom prstov. Vďaka nadčasovej technológií tak kuchynská linka nepodlieha opotrebovaniu a jej povrchy sú odolné a nestrácajú na kvalite ani po rokoch.

Chcem sa informovať