Kuchyňa Pinia Cascina

Pracovná doska: Mramor mramarský
Korpus: Antracit Pinia Cascina
Dvierka: Antracit Pinia Cascina

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO:

Zákazky realizujeme na mieru a ku každej pristupujeme individuálne podľa požiadaviek našich zákazníkov. V ponuke máme neobmedzené možnosti kuchynskej skladby a viac ako 200 rôznych dekorov. Výroba spočíva z najkvalitnejších materiálov o čom svedčí aj doživotná záruka na vnútorné vybavenie a 5 ročná záruka na kuchynskú linku. Používame najmodernejšie výrobné technológie na domácom trhu, ktoré v spojení s kvalitou prevedenia zaručujú dlhú životnosť.

Spojenie dvoch kontrastných dekorov Antracitu a dreva Pinia Cascina pôsobí už na prvý pohľad elegantne, štýlovo a prepracovane. Otvorené skrinky, ktoré sa napájajú na obývaciu izbu, pôsobia odľahčene a nevšedne. Celý interiér je zjednotený, vzdušný a elegantný. Moderný look dotvára striedanie otvorených a uzavretých častí nábytku čím vytvárajú harmonický a funkčný interiér.

ALL IN ONE:

Zladenie každej časti Vášho interiéru s dokonalou koncepciou a farebným prevedením, ktoré efektívne a funkčne vytvorí moderné bývanie.

KONFERENČNÝ STOLÍK DALNO:

Stolík navrhnutý na mieru. Vďaka konštrukcii vizuálne odľahčuje miestnosť. Vyrába sa v rozmeroch 1000x600mm alebo 800x550mm vo 200 rôznych prevedeniach vrchnej stolovej dosky. Kovová podnož má na výber farebné prevedenie v bielej, sivej, čiernej a variant surového železa.

Chcem sa informovať