Kuchyňa Evermatt Biela / Dub Cognac

Pracovná doska: Dub Halifax Cognac
Korpus: Biela
Dvierka: Evermatt Biela

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO:

Zákazky realizujeme na mieru a ku každej pristupujeme individuálne podľa požiadaviek našich zákazníkov. V ponuke máme neobmedzené možnosti kuchynskej skladby a viac ako 200 rôznych dekorov. Výroba spočíva z najkvalitnejších materiálov o čom svedčí aj doživotná záruka na vnútorné vybavenie a 5 ročná záruka na kuchynskú linku. Používame najmodernejšie výrobné technológie na domácom trhu, ktoré v spojení s kvalitou prevedenia zaručujú dlhú životnosť.

Aj provensálsky štýl vie priniesť moderný nádych vďaka okorenenému novému dizajnu tvarovaných dvierok. Šmrnc a jemnosť prinášajú do kuchyne dva nové systémy:

´´HANGING WALL´´ ako multifunkčný organizér

´´HANGING SHELF´´ závesné police

Tieto systémy sú praktickým riešením pre dizajnové a funkčné uloženie rôznych doplnkov. Sú navrhnuté s precíznym detailom exkluzívne pre kuchyne DALNO.

EVERMATT:

Výhodou transparentného polyuretánového laku s obsahom 30 % nanočastíc striebra je vyššia odolnosť oproti bežnému lakovanému prevedeniu. Je odolný voči poškrabaniu a odtlačkom prstov. Vďaka nadčasovej technológií tak kuchynská linka nepodlieha opotrebovaniu a jej povrchy sú odolné a nestrácajú na kvalite ani po rokoch.

Chcem sa informovať

    undefined